• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wstydźcie się

poznań

Użytkownik
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
66
Punkty reakcji
5
Wstyd mi za was wszystkich !!!!!
Jest nas ponad 1000 , a do Warszawy na pikietę jedzie DWUDZIESTU.
Wszyscy jesteście tak zastraszeni ?????
Potraficie tylko narzekać, ale wziąć sprawy w swoje ręce to RYZYKOWNE.
Zrzeknijcie się waszych podwyżek na rzecz tych, którzy za WAS jadą na PIKIETĘ, ja chętnie oddam na ich konta swoją podwyżkę, bo ONI potrafią walczyć o ogół.
Nie wyręczajcie się innymi tylko zgłoście chęć wzięcia udziału w manifestacji poparcia dla dobra OGÓŁU!!!!
Nie zdziwcie się jeśli te dwadzieścia osób nic nie wskóra dla WAS, bo jest ich za mało.
Wstdzę się, że przyszło mi pracować ze "strachdupami".
Podwyżka ubiegłoroczna była tylko dzięki blokadzie przeprowadzonej przez INNYCH, a teraz nie potraficie nawet się odwdzięczyć i wesprzeć tych co RYZYKUJĄ.:mad:
 
Wstyd mi za was wszystkich !!!!!
Jest nas ponad 1000 , a do Warszawy na pikietę jedzie DWUDZIESTU.
Wszyscy jesteście tak zastraszeni ?????
Potraficie tylko narzekać, ale wziąć sprawy w swoje ręce to RYZYKOWNE.
Zrzeknijcie się waszych podwyżek na rzecz tych, którzy za WAS jadą na PIKIETĘ, ja chętnie oddam na ich konta swoją podwyżkę, bo ONI potrafią walczyć o ogół.
Nie wyręczajcie się innymi tylko zgłoście chęć wzięcia udziału w manifestacji poparcia dla dobra OGÓŁU!!!!
Nie zdziwcie się jeśli te dwadzieścia osób nic nie wskóra dla WAS, bo jest ich za mało.
Wstdzę się, że przyszło mi pracować ze "strachdupami".
Podwyżka ubiegłoroczna była tylko dzięki blokadzie przeprowadzonej przez INNYCH, a teraz nie potraficie nawet się odwdzięczyć i wesprzeć tych co RYZYKUJĄ.:mad:

Zastanawiam się teraz co robiła cała reszta Polski kiedy to przed wejściem do UE strajkowała cała zachodnia granica Polski, gdzie byli wtedy Ci wszyscy pseudokrzykacze????Siedzieli cichutko i układali się z władzą a teraz gadają o protestach.Gdy teraz jedynym argumentem jest granica wschodnia to teraz im mamy wszystko zawdzieczać???Najwyższy czas by cała Polska zaczęła protest a nie licytowanie się kto bardziej krzyczał lub protestował, bo przecież do stołu negocjacyjnego usiądą Ci sami co zwykle a co podpiszą to jest prawie już teraz pewne.Najpierw powinniśmy pozbyć się dyktatury Pana Kapicy bo teraz to istny faszyzm się szerzy w naszej służbie:( Wystarczy cofnać się kilka lat wstecz i zobaczyć kim byli ludzie którzy teraz są przy władzy a prawdę mówiąc nie wyglada to zbyt kolorowo.
Kiedyś w Poznaniu narzekano na władzę z Rzepina a teraz pod jej skrzydłami robi się i wymyśla niezwykłe rzeczy i jest okej....Stworzono sobie Kółko Wzajemnej Adoracji....
Nawet nie chce sie juz o tym pisać bo szkoda czasu....
Pozdrawiam wytrwałych i zyczę sukcesu:)
 
Wstyd mi za was wszystkich !!!!!
Jest nas ponad 1000 , a do Warszawy na pikietę jedzie DWUDZIESTU.
Wszyscy jesteście tak zastraszeni ?????
Potraficie tylko narzekać, ale wziąć sprawy w swoje ręce to RYZYKOWNE.
Zrzeknijcie się waszych podwyżek na rzecz tych, którzy za WAS jadą na PIKIETĘ, ja chętnie oddam na ich konta swoją podwyżkę, bo ONI potrafią walczyć o ogół.
Nie wyręczajcie się innymi tylko zgłoście chęć wzięcia udziału w manifestacji poparcia dla dobra OGÓŁU!!!!
Nie zdziwcie się jeśli te dwadzieścia osób nic nie wskóra dla WAS, bo jest ich za mało.
Wstdzę się, że przyszło mi pracować ze "strachdupami".
Podwyżka ubiegłoroczna była tylko dzięki blokadzie przeprowadzonej przez INNYCH, a teraz nie potraficie nawet się odwdzięczyć i wesprzeć tych co RYZYKUJĄ.:mad:
czym ryzykują? utratą 1 dnia urlopu, życia w drodze na pikietę czy zadławieniem się kiłbasą? Tym ze Świętokrzyskiej trzeba blokady na granicy wschodniej a nie pikietki SORRY:(
 
Back
Do góry