• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

egzamin z angielskiego

FK08

Użytkownik
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
22
Witam.

Proszę o podzielenie się wrażeniami z egzaminu z języka angielskiego w Otwocku (był zdaje się w tym miesiącu). Czy był trudny , jaki zakres materiału, jak komisja itd.
Jesli ktoś ma materiały z ZKC i na język angielski to proszę o przesłanie emila na adres wolf04@wp.pl
Dzięki i pozdrawiam.
 
Był był. W jednej grupie na 30 osób 20 oblało, w drugiej grupie ze trzy mniej oblało. Normalnie super. Ambitna komisja. najważniejszą sprawą w pracy na granicy jest to aby funkcjonariusz wiedział czy fajki są "in" czy "on" zderzak.
 
Był był. W jednej grupie na 30 osób 20 oblało, w drugiej grupie ze trzy mniej oblało. Normalnie super. Ambitna komisja. najważniejszą sprawą w pracy na granicy jest to aby funkcjonariusz wiedział czy fajki są "in" czy "on" zderzak.

:D:D:D Tak, tak to jest najważniejsze. Szczególnie jak ktoś zapieprza na granicy za 1700 zł.
Szanowni Państwo ze wszelakich komisji,
nie zdajemy egzaminów na tłumaczy przysięgłych!
Oblewacie często bardzo dobrych pracowników, również takich którzy po pracy dorabiają sobie aby moc przezyc, a także takich którzy mają
rodziny a co za tym idzie OBOWIĄZKI wobec ich członków!
:eek:
I nie mówcie mi, że mam iść do Biedronki bo tam już nie ma wolnych etatów!!!!!!
 
Ostanio sporo tych egzaminów w Świdrze, tak więc zależy o którym mówimy. Na pewno ostani nie był tak zły. W sumie nie zdała 1 osoba. Komisja była w porządku. Ale kilka tygodni wcześniej b.dużo osób oblało. Właśnie coś w okolicach 2/3 zdających. Tak więc sporo zależy od komisji. Jeżeli chodzi o stopień trudności , to... niestety ale troszeczkę przeginają. Generalnie : czasy, sporo strony biernej, przedimki ("a", "the"), czytanka itd, itp. Jeżeli chodzi o ustny to głównie trzeba opowiadac o pracy, ale... padały też pytania nie związane z pracą.
 
Oj tam poważnie od razu;) Ot taki mały przytyk, bo digital lubi sobie popierniczyć 3 po 3, oby tylko go było widać na forum:mad:.
 
Ważne byśmy umieli wszyscy bezbłędnie po angielsku i umieli się dogadać z królową angielską...
no przecież za te 1600 na rączkę to muszą od nas wymagać, bo w innych służbach to o wiele "mniej dają i o wiele więcej wymagają"...
tylko ta nasza służba tak mało wymagająca....
ale za to taaaaaaaaaaaką dużą kase dają i taaaaakie perspektywy....
Nie wiem czy śmiać się czy płakać????
 
(...)
Oblewacie często bardzo dobrych pracowników, również takich którzy po pracy dorabiają sobie aby moc przezyc, a także takich którzy mają
rodziny a co za tym idzie OBOWIĄZKI wobec ich członków!
:eek:
(...)

Lepiej się do tego dorabiania nie przyznawaj .... bo f-szowi nie wolno dorabiac (cokolwiek miałoby to znaczyć) :D
 
Lepiej się do tego dorabiania nie przyznawaj .... bo f-szowi nie wolno dorabiac (cokolwiek miałoby to znaczyć) :D

Nie bądź taki błyskotliwy. Nie ma tam słowa o tym, że to ja dorabiam. A nawet gdyby, to nie Twój interes. Znam całą ustawę o SC bardzo dobrze i nie musisz mnie pouczać
 
A co będzie jeżeli nie zda się egzaminów z Angola???
Nie przyjmą mnie do służby??
Zwolnią???
Dajcie znać jeżeli macie takie doświadczenie...
 
Oho, całkiem niezłe czepnięcie, gdyby nie fakt, że Piotr O. zacytował digitala, a dopiero po wytknięciu guły, tamten zedytował posta - co widać. Mam nadzieję, że nie robisz w mobilnych czy śledczym albo nie zajmujesz się ściganiem hazardu w necie, bo umiejętność korzystania z Sieci, wygląda u Ciebie nie najlepiej;p
 
Back
Do góry