• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czyżby znowu strach ?????

celnicek

Użytkownik
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Cześć. Doszły mnie potwierdzone słuchy że dostęp do tego forum jak i również do www.wssc.szu.pl (z komputerów w pracy) ma być całkowicie zablokowany .........................
czyżby padł blady strach przed powtórką ze stycznia tego roku ???????
 
Dziwi Cię to ? A przypomnij sobie ich wizyty w UC i Oddziałach. Wyglądali na pewnych i stanowczych, a tak na prawdę są pełni OBAW o to co się z nimi stanie po Nowym Roku :D
 
Już wiem od kolegi z sąsiedniej izby - u nich tak samo. Całkowita blokada do obu tych serwisów ......................... coraz ciekawiej się robi
 
Potwierdzam. W gdyńskim UC nie można wejść na to forum. Pokazuje się komunikat o treści mniej więcej: WITRYNA JEST NA LIŚCIE WITRYN ZABRONIONYCH ,czy jakoś tak.
 
Nawet jeżeli zablokują Wam te strony, to czy coś to zmieni?
Możecie przeglądać je w swoich domach. A jeżeli ma być coś w styczniu to i tak bedzie. Chociaż szczerze w to wątpie. Co nie znaczy, że się nie przyłączę jeżeli zajdzie taka potrzeba.:D
 
Próba włamania na witrynę Celnicy.pl

Od kilku dni miałam wiele prób włamania do mojego komputera.Wczoraj w czasie 30 minut aż 2 próby.Czy to ABC,a może hakerzy.Niech administrator lepiej zabezpieczy dostęp do forum dla bezpieczeństwa wszystkich.
 
Internet w pracy

Wiem, że to co napiszę będzie bardzo niepopularne wśród zapracowanych i zaangażowanych Funkcjonariuszy. Ale gdybyście byli właścicielami prywatnych firm zezwolilibyście na prywatną pocztę (przeważnie jakieś głupawki) i przeglądanie stron nie związanych z zakresem obowiązków??? Płacilibyście pracownikom za marnowanie czasu w pracy?? Co raz czytam na tych stronach, że F-sze zostają po godzinach, nie mają czasu na 2-gie śniadanie, a tym czasem czytam głosy oburzenia za blokadę stron nie związanych z wykonywaną pracę. Opamiętajcie się niektórzy.
 
Internet

I jeszcze dodam, że z prywatnej poczty i internetu nie związanego z moją pracąę korzystam tylko i wyłącznie w domu, w swoim wolnym czasie. W pracy nie mam na to czasu, a poza tym uważałbym, że to byłoby nieuczciwe w stosunku do kolegów i koleżanek.
 
I jeszcze dodam, że z prywatnej poczty i internetu nie związanego z moją pracąę korzystam tylko i wyłącznie w domu, w swoim wolnym czasie. W pracy nie mam na to czasu, a poza tym uważałbym, że to byłoby nieuczciwe w stosunku do kolegów i koleżanek.
Zapewne nasz SSC robi to po pracy , bo w pracy to nie jest etycznie odpowiadać na zapytania związane ze służbą, - w innym przypadku byłby to dowód ,że ryba ( przepraszam Rybka - tak wyszło) psuje się od głowy ...
 
Psucie od głowy

Zapewne nasz SSC robi to po pracy , bo w pracy to nie jest etycznie odpowiadać na zapytania związane ze służbą, - w innym przypadku byłby to dowód ,że ryba ( przepraszam Rybka - tak wyszło) psuje się od głowy ...
Jestem pewien, że SSC zaangażował cały sztab ludzi, którzy w trakcie pracy i w ramach swoich obowiązków mają budować jego kumplowski wizerunek. Ale jaki poziom, takie działania. I taka mentalność. "Kali ukraść - dobrze, Kalemu ukraść -źle" I taka ta nasza cała władza. Nam wolno, ale jak wy coś podobnego - prokurator. Vide np. były dyr. IC z miasta w środku Polski,słynny z działań antykorupcyjnych. Działał nawet w specjalnym zespole analizy ryzyka. I tego nigdy nie zmienimy, bo do tego trzeba by wyludnić urzędniczą warszawkę.
 
tak sobie mysle

Ty nie pusc kleksa Kangur z wrazenia,
na pasach to bys pewnie jednej fajki wiecej bys nie puscil??haha
 
Back
Do góry