• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Eyo może niedługo powtórka z rozrywki-Bezleda

K

kodi

Gość
:confused::confused: http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=4265
A czas to co się wyrabia nocami ile tzw.dyplomatów(jeste tego mrowie czyli dobre 100 autek ) pomyka stuk puk i do domu. Bo ich stać zapłacić od 80 do 120 euro za bramę u ruskiego wopka plus dodatkowe opłaty na ruskiej celnicy(też ok.60- 80 euro).A dołek tylko dla wyników i dla zapełnienia magazynów. Jak tylko zacznie się raban na CB w nocy to na dniu wszyscy z dołka z CB mają BKS obligatoryjnie, dlatego bo tzw górka mści się za to co się o nich mówi w eterze. Jak ma byc walka z przemytem to walić wszystkich a nie wybiurczo tylko dołek na bok, a rodzinka i znajomi do domku. Jak to sprawdzić prosto na terminalu jest zainplentowany system wspomagania odpraw celnych czas wyjadu i powrotu jest rejestrowany.A tam widać jak na dłoni, iż jedni wracają po paru godzinach inni po paru dobach, a i celnicy dokładnie wiedzą kto podjeżdza do odprawy i ile jedzie w autku. Dlaczego celnicy nie korzystają z tej infornmacji to już tajemnica Poliszynela. I jeszcze jeden dziwny aspekt tzw.kamerki antykorupcyjne na pasach kiedyś były skierowane prosto na pas, a teraz obrócone są w kierunku wejscia do tzw. budki celniczej na pasie.:confused::confused:


ps to są tylko spostrzeżenia podróżnego, a to samo widzą inni podróżni

Może ktoś z cła wypowie się w tej kwesti, a może piszę nieprawdę
 
Ostatnia edycja:
:confused::confused: http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=4265
A czas to co się wyrabia nocami ile tzw.dyplomatów pomyka stuk puk i do domu. Bo ich stać zapłacić od 80 do 120 euro za bramę u ruskiego wopka plus dodatkowe opłaty na ruskiej celnicy.A dołek tylko dla wyników i dla zapełnienia magazynów. Jak tylko zacznie się raban na CB w nocy to na dniu wszyscy z dołka z CB mają BKS obligatoryjnie, dlatego bo tzw górka mści się za to co się o nich mówi w eterze. Jak ma byc walka z przemytem to walić wszystkich a nie wybiurczo tylko dołek na bok, a rodzinka i znajomi do domku. Jak to sprawdzić prosto na terminalu jest zainplentowany system wspomagania odpraw celnych czas wyjadu i powrotu jest rejestrowany.A tam widać jak na dłoni, iż jedni wracają po paru godzinach inni po paru dobach, a i celnicy dokładnie wiedzą kto podjeżdza do odprawy i ile jedzie w autku. Dlaczego celnicy nie korzystają z tej infornmacji to już tajemnica Poliszynela. I jeszcze jeden dziwny aspekt tzw.kamerki antykorupcyjne na pasach kiedyś były skierowane prosto na pas, a teraz obrócone są w kierunku wejscia do tzw. budki celniczej na pasie.:confused::confused:


ps to są tylko spostrzeżenia podróżnego, a to samo widzą inni podróżni

Może ktoś z cła wypowie się w tej kwesti, a może piszę nieprawdę
Kodi,dlaczego z tym do mnie?Toc od dawna wiadomo ze zawod celnika jest korypcjogenny,i wielu z nich sie dzieli na tych ktorzy brali lub biora(a jak nie, to beda) oczywiscie nie wszyscy ,ale moze na ten temat wiecej sie wypowie slawny np.celgos,bolo jakis tam lub edwina.Napewno oni maja wiecej do powiedzenia,a ja co -wrozka?
 
Ok

Jednak pierwszy poruszyłeś temat z linku, a sugerując się tym tokiem myślowym poszedłem dalej i sugeruje taki scenariusz końca jak w temacie.Gdyż to co się dzieje opisałem jako obserwator-podrużnik.Polemizując tak dalej to masz rację niech się teraz wypowiedzą: celgos,bolo jakis tam lub edwina i inni.
:):):):)
 
Jednak pierwszy poruszyłeś temat z linku, a sugerując się tym tokiem myślowym poszedłem dalej i sugeruje taki scenariusz końca jak w temacie.Gdyż to co się dzieje opisałem jako obserwator-podrużnik.Polemizując tak dalej to masz rację niech się teraz wypowiedzą: celgos,bolo jakis tam lub edwina i inni.
:):):):)
Dokladnie.
 
Cisza

:rolleyes::rolleyes:Celgos,Bolo jakis tam lub Edwina i inni dotychczas tacy elokwentni, a w tym temacie cisza. Powtarzam jeśli mówię nieprawdę to proszę zaprzeczenie moich słów. A jeśli to prawda to czas na Smutnych Panów w Czarnych Garniturach. :rolleyes::rolleyes:
 
kodi załóż sobie forum Turyści.pl i tam pisz oszołomie. Bez odbioru
Kolego z forum po pierwsze nikt tutaj cię nie obraża ,a wypowiedzi tej treści wystawiają bardzo złą cenzurkę cłu (chyba że jesteś jedynym i.......ą :p) Po drugie uważam te forum jako możliwość porozmawiania z celnikami na drażniące tematy, gdyż jak bym to chciał poroznawiać na pasie to by może ktoś z boku nie znając kontekstu rozmowy odebrał to dwuznacznie i celnik może by miał kłopoty.A znając życie to jak ktoś ma coś na sumieniu to wtedy siedzi cicho lub wypowiada się w podobym stylu co ty. :eek::eek:
 
taa.. lepiej nie poruszac drazniacych ich tematow jak cysterny z gronowa bo sie cole strasznie denerwuja.. naprawde bardzo nerwowi ludzi nie wiem czemu ;-)
 
taa.. lepiej nie poruszac drazniacych ich tematow jak cysterny z gronowa bo sie cole strasznie denerwuja.. naprawde bardzo nerwowi ludzi nie wiem czemu ;-)
I z ich podejsciem do tematu sie chyba nie dowiesz.WQielki pan i wladca,a jak dostanie gdzies,kiedys slina po twarzy wtedy jest zdziwiony ze deszcz pada.
 
trzymałem język za zębami długi czas, czytając wasze wypociny na tym portalu. Czas jednak coś powiedzieć. Zapewniam, że nikt mnie nie wciągnie w polemikę. To pierwszy i ostatni komentarz do tych chorych wizji wypisanych powyżej.

Swoją drogą nie bardzo rozumiem dlaczego kilku chorych przemyciorów ma czelność wchodzić i pisać na tym forum... Frustracja? Ograniczyli wam przejazdy? Trzepią was na kanale? A może kierownik zalazł wam za skórę?

Polecam inne portale do dziwnych dyskusji bo wiem, że nadeszły dla was bardzo ciężkie czasy... Dwie paczuszki na legalu... Jakoś jednak nie współczuję...

Zamiast pisać dyrdymały o cysternach i nocnych dyplomatach proponuję wykonać telefon do odpowiednich służb....i temat się samoistnie rozwiąże...

Rozumiem....nie zadzwonicie....bo chcecie żyć z miedzy... To wasz chleb....

Kupa frajerstwa, przyssanego do granicy, lubiącego łatwy chlebek, bo legalna praca jest beee... Jak to kiedyś ktoś na wysokim stanowisku u zielonych powiadał.... ??? Matka granica wszystkich wyżywi... Ot, się przejechał bidulka....

Więc mordy w kubeł frajerzy!!! A jak macie wiedzę to polecam CBŚ. I nie naciągajcie tego portalu na zbędne koszta. Bez odbioru.
 
Tomek nie pekaj my sobie rade damy studia skonczymy i dobra robote znajdziemy, a Ty zawsze bedziesz colem sluzba mundurowa, ktora zadnych praw nie ma tacy jestescie herosi, a gdzie wasza godna pensja? gdzie wasze emerytury? nabijacie panstwu kaske i co z tego macie? nic. Racja nam sie urwalo, ale Wam tez :p i od frajerow to Cie moga wyzywac koledzy z innych sluzb, ze tak sie dajecie temu panstwu.
 
trzymałem język za zębami długi czas, czytając wasze wypociny na tym portalu. Czas jednak coś powiedzieć. Zapewniam, że nikt mnie nie wciągnie w polemikę. To pierwszy i ostatni komentarz do tych chorych wizji wypisanych powyżej.

Swoją drogą nie bardzo rozumiem dlaczego kilku chorych przemyciorów ma czelność wchodzić i pisać na tym forum... Frustracja? Ograniczyli wam przejazdy? Trzepią was na kanale? A może kierownik zalazł wam za skórę?

Polecam inne portale do dziwnych dyskusji bo wiem, że nadeszły dla was bardzo ciężkie czasy... Dwie paczuszki na legalu... Jakoś jednak nie współczuję...

Zamiast pisać dyrdymały o cysternach i nocnych dyplomatach proponuję wykonać telefon do odpowiednich służb....i temat się samoistnie rozwiąże...

Rozumiem....nie zadzwonicie....bo chcecie żyć z miedzy... To wasz chleb....

Kupa frajerstwa, przyssanego do granicy, lubiącego łatwy chlebek, bo legalna praca jest beee... Jak to kiedyś ktoś na wysokim stanowisku u zielonych powiadał.... ??? Matka granica wszystkich wyżywi... Ot, się przejechał bidulka....

Więc mordy w kubeł frajerzy!!! A jak macie wiedzę to polecam CBŚ. I nie naciągajcie tego portalu na zbędne koszta. Bez odbioru.
Sam to wymysliles,czy ktos tobie podpowiadal?
 
kolego forum jest dla każdego kolego przechodziłeś psychotesty legalnie czy tata dał kabana co ty się wypowiadasz my mamy wstęp wszędzie a wy nawet koło domu oglądacie się za siebie co to za życie nas matka Rosja zawsze przyjmie a ty tam nie pojedziesz życie w okopach piszesz że się nieodpowiednio wyrażamy a ty taki uczony i jak się wyrażasz ty powinieneś być dla nas wzorem i w Polsce ma być ok przemytnik też człowiek i to może ma więcej inteligencji jak ty bo on zna życie nie ciesz się z czyjeś biedy bo sam możesz o tą kromkę chleba żebrać a pomyślałeś co będzie jak to się urwie żaden z nas czy ty czy ja spokojnie nie przejdzie chodnikiem
 
Thomas, nie CBŚ tylko CBA powiadomić należy jeżeli bardzo chcesz... Łatwy chlebek mówisz? Odpierdol 3 dni na dołku! A tak przy okazji to ciekawe co nasi kochani pogromcy mrówek powiedzą jak tv wpadnie i zapyta się dlaczego odprawiane jest 1 auto co pół godziny? Czasami jest tak, że przejście wygląda jakby nikt na nim nie pracował, ani jednego celnika przez dłuższy czas na pasach? Drzemka co? Bo przepracowani....
 
Histori ciąg dalszy......

Kolego Thomas
I tutaj cię zaskozę właśnie jest w trakcie realizacji nagłaśnianie tej chorej sytuacji na przejściu w Bezledzie (rodzinno-prywatne) smutni panowie są powiadonieni i zobaczymy w myśl porzekadeł:
"Doputy dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie"
"Ten się śmieje kto się śmieje ostatni" " Na złodzieju czapka gore"

"Więc mordy w kubeł frajerzy!!!" widzę że nadal kolego jesteś wulgarny i czy masz, aż taki mały zasób słów czy jesteś taki p......k.
Czy panowie z cła nic nie myślicie to proste jak sie skończy ruch na przejściu to i was nie będzie potrzeba tak wielu i wtedy redukcje i zielona trawka.http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=4496
"Trzepią was na kanale?" To zależy kogo sam byłem świadkiem jak na BKS wjehało autko z zastrzeżeniem stuk put i do domciu zero wyciągania (autko z tzw. górki), a ja z dołka 10(sztang) do magazynu jak ma być walka z przemytem to walić wszystkich,a nie wybiurczo.:):):):)
 
Ostatnia edycja:
Widzisz Thomas,pojechali z tobą jak z burą kobyłą.Coś mi się zdaje że w d...byłeś i g... widziałeś,a ubliżasz innym samemu mając bardzo skromną wiedzę.Może jednak wróć z powrotem na drzewo?
 
i dalej cisza .........

:(A więc jest coś na rzeczy bo w przeciwnym razie byłby ogromna ilość wypowiedzi zaprzeczających mojej tezie:):):)
 
Kodi, a moze tak naprawde mamy to głęboko w poważaniu ?

Wypowiedziales sie - Twoje prawo.
Powiadomiles "smutnych panów" - Twoje prawo, a wręcz obowiązek obywatelski.

A że mało komentarzy ? No cóż - może za mało medialne ? Albo inne problemy są ważniejsze ?

Mnie to ani grzeje, ani ziębi - niech się martwi ten, kto ma coś na sumieniu.
 
Back
Do góry