• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Eyo może niedługo powtórka z rozrywki-Bezleda

Jak machasz srubokretem tak jak piszesz to lepiej sie sam zwolnij.:D

Nie obchodzi mnie twój płaski śrubokręt i gdzie go wkładasz. Myśle, że skończyło ci się dobre źródełko dochodów, to teraz ryczysz jak ta krowa co mało mleka daje.
PS. Może są wśród celników czarne owce i mam nadzieję, że im szybko gardziolka poderżną.
 

INFORMUJĘ o naruszeniu Regulaminu forum:

p.4 "Niedopuszczalne jest używanie wyrazów wulgarnych oraz obrażających innych użytkowników forum lub osoby trzecie."

p.5 "Niedopuszczalne jest wywoływanie niepotrzebnych sporów czy konfliktów..."

Proszę o powściągliwość, bo będziemy musieli zamknąć temat.
 
Nie obchodzi mnie twój płaski śrubokręt i gdzie go wkładasz. Myśle, że skończyło ci się dobre źródełko dochodów, to teraz ryczysz jak ta krowa co mało mleka daje.
PS. Może są wśród celników czarne owce i mam nadzieję, że im szybko gardziolka poderżną.
Zrodelko to mam calkiem inne i nie musze sie bawic w chore przemyty,ale lapowkarzy i gamoni gnebilem i bede gnebic.
 
Jestem za


INFORMUJĘ o naruszeniu Regulaminu forum:

p.4 "Niedopuszczalne jest używanie wyrazów wulgarnych oraz obrażających innych użytkowników forum lub osoby trzecie."

p.5 "Niedopuszczalne jest wywoływanie niepotrzebnych sporów czy konfliktów..."

Proszę o powściągliwość, bo będziemy musieli zamknąć temat.

Jak w temacie bo ja założyłem ten wątek, ale miałem nadzieję na rzeczową dyskusję a nie III wojnę na obelgi.

ps drogi adminie dzięki za reakcję, a czy na tym forum sa Warny jeśli tak to proszę je stosować
i będzie OK
ewentualnie rzuć oczkiem na ten wątek albo rozmowa na temat albo warn
http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=4535&page=3
 
Ostatnia edycja:
Do kocurka

"PS. Może są wśród celników czarne owce i mam nadzieję, że im szybko gardziolka poderżną."

Jestem za a jak to się stanie to wszystko wróci do normalności i temat sam wygaśnie, a dopóki tak nie jest to trzeba głośno krzyczeć.:eek::eek::eek:
 
SŁUŻBA CELNA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
KODEKS ETYKI FUNKCJONARIUSZA SŁUŻBY CELNEJ
Funkcjonariusze Służby Celnej działając zgodnie z zasadami Konstytucji RP i z troską o dobro wspólne wszystkich obywateli, zachowują się zawsze w sposób praworządny, uczciwy i godny.

Normy wyznaczające właściwą postawę funkcjonariuszy Służby Celnej
1. Funkcjonariusz celny zawsze postępuje zgodnie z prawem.
2. Podstawową wartością Służby Celnej jest uczciwość.
3. Funkcjonariusz celny wypełnia wszystkie swoje obowiązki w sposób
profesjonalny, rzetelny i bezstronny.
4. Funkcjonariusz celny wszystkich traktuje w sposób równy, pamiętając o poszanowaniu ich prawa do prywatności i godności.

Normy stojące na straży rzetelności i uczciwości funkcjonariuszy Służby Celnej
1. Funkcjonariusz celny nie wykorzystuje zajmowanego stanowiska do
osiągania jakichkolwiek prywatnych korzyści; nie przyjmuje żadnych dóbr,
nie zaciąga również żadnych "długów wdzięczności" w związku z
wykonywaniem swoich obowiązków.
2. Funkcjonariusz celny nie zachowuje się w sposób wskazujący na chęć
uzyskania jakichkolwiek korzyści materialnych za pełnienie obowiązków.
3. Funkcjonariusz celny nie dopuszcza do konfliktu interesów, to znaczy do
sytuacji, w której sprawy prywatne kolidują z wykonywanymi
obowiązkami, powodując podejrzenie o stronniczość lub interesowność.
4. Funkcjonariusz celny nie prowadzi żadnej innej formy działalności
zarobkowej niż ta, którą dopuszcza Ustawa o Służbie Celnej.

Normy regulujące stosunki funkcjonariuszy w Służbie Celnej
1. Relacje służbowe funkcjonariuszy celnych oparte są na
współodpowiedzialności, współpracy, równoprawności, koleżeństwie,
wzajemnym szacunku oraz pomocy i dzieleniu się doświadczeniami i wiedzą. 2. Funkcjonariusz celny dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji
zawodowych.
3. Funkcjonariusz celny wypełnia wszystkie polecenia służbowe przełożonych,
jeżeli nie prowadzi to do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia.
4. Funkcjonariusz celny racjonalnie gospodaruje środkami publicznymi
powierzonymi mu do wykonywania czynności służbowych, nie
wykorzystując ich do celów prywatnych.
Normy stojące na straży godności i zawodowego prestiżu funkcjonariuszy Służby Celnej
1. W czasie służby i poza nią funkcjonariusz celny postępuje w sposób nie
godzący w prestiż Służby Celnej i w dobre imię jej funkcjonariuszy.
2. Funkcjonariusz celny pamięta, że noszenie munduru obliguje do godnego
zachowania, przede wszystkim zaś do punktualności, uprzejmości i
schludności.

3. Funkcjonariusz celny swym praworządnym, profesjonalnym, bezstronnym
postępowaniem, kulturą osobistą oraz nienaganną postawą etyczną, dba
o pozytywny wizerunek i prestiż Służby Celnej.


Czy tak zwani pogromcy....... zapomnieli w/w tekst a w szczególności częśc zaznaczoną na czerwono tak tak etyka jak to się ima do obecnej sytuacji na przejsciu w Bezledzie. A przedewszystkim nagminne traktowanie podróznych jak ludzi drugiej kategori co jest przejawem dyskryminacji, a za to jest paragraf
 
Kodi,zapomniales o jednym-teoria z zasady jest odwrotnoscia praktyki.
 
:confused::confused:
Zapytam jeszcze w jednej kwesti czy podrózny który stoi godzinę lub dwie czekająć na odprawę przez funkcjonariusza celnego to jest normalne czy świadone niewykonywanie obowiązków. Tak postępujecie bo kasę wam obcieli czy kierownictwo OC i IC tak karze. Bo moim zdaniem to jest chore.:confused::confused:
 
a gdzie na pasie? tam byl chyba jakis przepis o 45minutach, ale nie jestem pewien
 
a gdzie na pasie? tam byl chyba jakis przepis o 45minutach, ale nie jestem pewien

WIELKI BRAT wzywa do pokoju na spowiedz nochala mysze pomidora cobre1 i2 klucznika bonda koszykarza małpe młoteczniaka hiszpana chińczyka piranie totolotka irokeza ware i edwine oj miny będą smutne:(:(:(:confused:
 
WIELKI BRAT wzywa do pokoju na spowiedz nochala mysze pomidora cobre1 i2 klucznika bonda koszykarza małpe młoteczniaka hiszpana chińczyka piranie totolotka irokeza ware i edwine oj miny będą smutne:(:(:(:confused:

Jakie ty głupoty piszesz wstyd mi za ciebie a jak do nich podjeżdzasz na odprawę to nie wiesz jak w dupe wleść
 
skad wiesz? a moze to jeden z tych cwaniaczkow na ktorego cole boja sie zerknac?
 
skad wiesz? a moze to jeden z tych cwaniaczkow na ktorego cole boja sie zerknac?

Wątpię ten kto ma dobrze to tu nie pisze, a poza tym powinno się podawać sprawdzone informację, a nie rzucać teksty bez pokrycia. Nigdy w żadnych przepisach nie ma tego że odprawa ma trwać 45 minut poczytajcie Wspólnotowy Kodeks Celny 2913/92 jest to rozporządzenie rady EWG na tym swoją pracę opiera izba celna, lub kodeks celny, i nie znajdziecie nic o żadnym czasie odprawy. Tak wię każdy kto mówi o tym jest zwyczajnym plotkarzem który pompuje sobie ucho w kolejkach.
 
Wątpię ten kto ma dobrze to tu nie pisze, a poza tym powinno się podawać sprawdzone informację, a nie rzucać teksty bez pokrycia. Nigdy w żadnych przepisach nie ma tego że odprawa ma trwać 45 minut poczytajcie Wspólnotowy Kodeks Celny 2913/92 jest to rozporządzenie rady EWG na tym swoją pracę opiera izba celna, lub kodeks celny, i nie znajdziecie nic o żadnym czasie odprawy. Tak wię każdy kto mówi o tym jest zwyczajnym plotkarzem który pompuje sobie ucho w kolejkach.


jak również nigdzie nie jest napisane to, że funkcjonariusz musi dokonać 100%kontroli kazdego pojazdu wjeżdżającego lub wyjeżdżającego z RP:D
 
Back
Do góry