• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatkowe wytyczne do Porozumienia Szefa KAS i ZZ dot. podział środków II transzy z UM na 2024 r. i aktualna Siatka płac

Witam,
Koleżanka i Koledzy,

W załączeniu przesyłam pismo Szefa Krajowej Administracji Skarbowej wraz z załącznikiem do Porozumienia dotyczące wynegocjowanych dodatkowych kryteriów i zasad podziału środków z II transzy Uchwały Modernizacyjnej przez Związki Zawodowe.

Dodatkowe wytyczne pomogą przedstawicielom ZZ CELNICY PL przy negocjowaniu i podpisywaniu lokalnie w poszczególnych jednostkach i ujednoliconych Porozumień pomiędzy DIAS a Strona społeczną. Jednocześnie załączam aktualną siatkę płac wraz z obszarami stanowiącą integralna część Porozumienia

Pozdrawiam
Z up. Zarządu
Wz. Przewodniczącego
ZZ CELNICY PL
Wiceprzewodnicząca
Jolanta Haron
 

Attachments

  • Pismo SKAS do dyrektorów - Porozumienie UM 2024 r. (1).pdf
    159,2 KB · Wyświetleń: 1 953
  • załącznik nr 1 Porozumienie.pdf
    372,8 KB · Wyświetleń: 1 915
  • Kopia Aktualna Docelowa_siatka_uposazen_FSCS.xlsx
    13 KB · Wyświetleń: 3 113
  • Kopia Aktualna Docelowa_siatka_wynagrodzen_KSC.xlsx
    28 KB · Wyświetleń: 2 459
  • Kopia Aktualne Obszary.xlsx
    15,1 KB · Wyświetleń: 1 921
no to powiem tylko że u nas porozumienia tak długo nie było bo związki właśnie walczyły o ten przywoływany wyżej zapis, może wasi związkowcy o to też walczą?
Należę do związków, a nic mi o tym nie wiadomo żeby był taki zapis. Poza tym podobno niebawem mają zmienić się już mnożniki więc raczej jest to już ustalone.
 
Należę do związków, a nic mi o tym nie wiadomo żeby był taki zapis. Poza tym podobno niebawem mają zmienić się już mnożniki więc raczej jest to już ustalone.
Zmiana mnożników wynikała z podziałów 30 i 65% więc to raczej nie ma wpływu skoro u nas dopiero wczoraj wyszła treść porozumienia z przywołanymi wcześniej zapisami
 
ZZ CELKAS i ZZ CELNICY PL odmowily podpisania porozumienia we Wroclawiu. Wyniosły zastrzeżenia do wczesniej zaproponowanych i przyjętych kryteriów awansowania funkcjonariuszy SCS.
 
Nie to porozumienie. Ludzie, przecież związki najpierw podpisaly porozumienie z szefem. potem z każdym dyrektorem osobno musialy byc podlisane porozumienia na kanwie tegoż szefem. Wszystko przecież było już napisane.
czlonkowie związków w poszczegolnych izbach zapewne dostali info o treści tych porozumień. Każda izba może miec nieco inne, zależne pewnie od ilości członków co przekłada się na siłę negocjacyjna.

stad moje pytanie czy oprócz Wrocławia ktoś jeszcze wytargował podobne zapisy o awansach w stanowisku. Szkoda, że w nich czasach nie dało się takich rzeczy załatwić.
 
Back
Do góry